O nas

W skład naszego apartamentu wchodzą 2 sypialnie, salon z aneksem kuchenny z możliwością wyjścia na taras i ogród. Salon, sypialnie, kuchnia i łazienka są w pełni wyposażone. Do Państwa dyspozycji jest TV kablowa, Smart TV i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu. Na terenie obiektu znajdują się miejsca parkingowe i działka rekreacyjna.

W pobliżu znajdują się: restauracje, kawiarnie, smażalnie pstrąga, sklepy całodobowe i centrum uzdrowiska Kudowa Zdrój. W pobliskim Aquaparku mogą Państwo skorzystać z oferty basenów krytych, kręgielni, kortów tenisowych na powietrzu. W pobliskich ośrodkach wypoczynkowych i uzdrowiskowych mogą Państwo także skorzystać z oferty zabiegów leczniczych, kosmetycznych, spa i masaży. Podczas pobytu polecamy Państwu także możliwość skorzystania z Jaskini Solno-jodowej GALOS (wszystko w promieniu od 100 m do 4 km).

W sezonie zimowym polecamy Państwu trasy zjazdowe i biegowe, m.in. ośrodka narciarskiego w Zieleńcu, i czeskich ośrodków narciarskich Pec, Desna, Janskie Laznie ,Černá Hora. Dla początkujących amatorów zimowego szaleństwa proponujemy trasy zjazdowe w Kudowie-Jakubowicach. Dla biegaczy/rowerzystów – specjalnie przygotowane trasy rowerowe i biegowe w Karłowie, Dusznikach Zdroju oraz po stronie czeskiej. Godne polecenia są także polsko- czeskie trasy rowerowe na każde możliwości. Dla mniej aktywnych gości i amatorów jazdy tylko z górki, istnieje możliwość dojazdu specjalnie przygotowanym miejskim busem do przewozu rowerów na wyznaczone trasy w Parku Narodowym Gór Stołowych.

Rezerwacja

Rezerwację można składać telefonicznie, mailowo jak i za pomocą systemu rezerwacji dostępnego na stronie.

Formy Płatności
Akceptujemy płatności gotówką oraz przelewy na konto.

Dane do przelewu
APARTAMENT DĄB
PKO Bank Polski
76 1020 5112 0000 7102 0072 8568